Кам’янчанка представила картину «Скарби покинутих хат» до роковин Чорнобиля
Дніпропетровська область представлена на важливій всеукраїнській мистецькій події. Художниця з Кам’янського, Алла Михальчук, взяла участь у виставці, присвяченій 38-м роковинам Чорнобильської катастрофи, де презентувала свою нову роботу. Мисткиня представила картину…
