Нещодавно у Загребі завершилися видовищні міжнародні змагання зі стрибків у висоту серед жінок. Турнір проходив у межах престижного етапу Золотого континентального туру — Boris Hanžeković Memorial.
За звання найкращої атлетки планети боролися 10 топових спортсменок, серед яких були дві представниці України. Особливу увагу привернули дніпрянка Ярослава Магучіх, яка є лідеркою світового сезону, та титулована Ірина Геращенко.
За результатами напруженої боротьби, Ярослава Магучіх достроково здобула перемогу у турнірі, принісши чергове “золото” до скарбнички своїх досягнень.
Від імені редакції вітаємо Ярославу Магучіх та її тренерку Тетяну Степанову з цією яскравою та важливою перемогою. Цей успіх є черговим підтвердженням високого рівня українського спорту.
Джерело: https://t.me/s/dnipro_press

