У місті Дніпро нещодавно стартували зйомки нової відеороботи під назвою “Безсоння”. Проєкт реалізується творчою командою за активної підтримки Університету митної справи та фінансів, а також Молодіжного медіацентру Дніпра.
За інформацією авторів, майбутній кліп обіцяє бути атмосферним, із вмілим поєднанням елементів містики, глибокого символізму та реальних життєвих історій. Наразі більшість деталей проєкту, зокрема ім’я виконавця, що презентуватиме трек, тримаються в таємниці. Дата прем’єри кліпу поки що не повідомляється.
Джерело: https://t.me/s/dniprooblcentr

