Поліція Дніпра викрила посадовців міської ради, причетних до масштабної схеми розкрадання бюджетних коштів на суму 15 мільйонів гривень, пов’язаної з обслуговуванням сміттєвого полігону.
За даними слідства, ще у 2016 році комунальне підприємство мерії уклало договір із приватною компанією на обслуговування єдиного офіційного сміттєвого полігону Дніпра, площа якого перевищує 130 гектарів. Проте значну частину обумовлених робіт фактично виконувало саме комунальне підприємство.
Попри це, посадовці регулярно підписували фальшиві акти про “виконані роботи” та систематично перераховували бюджетні гроші приватній компанії за послуги, які не були надані нею у повному обсязі.
Наразі про підозру повідомлено шістьом учасникам схеми. Серед них — директор, заступник, головний бухгалтер та інженер комунального підприємства, а також директор і бухгалтер приватної фірми. Триває досудове розслідування.
Джерело: https://t.me/s/truexadnepr

