Нещодавно у Дніпрі викрито організовану злочинну групу, яка спеціалізувалася на розкраданні бюджетних коштів, виділених на обслуговування сміттєвого полігону. До складу групи входили керівники комунального підприємства Дніпровської міської ради.
За попередніми даними слідства, зловмисники розробили схему, за якою штучно завищували обсяги виконаних робіт та вартість послуг, пов’язаних з експлуатацією сміттєзвалища. В результаті їхніх протиправних дій бюджету міста було завдано збитків на суму понад 15 мільйонів гривень.
Наразі правоохоронні органи проводять досудове розслідування. Посадовцям, причетним до розкрадання, загрожує кримінальна відповідальність. Ця справа підкреслює необхідність посилення контролю за використанням бюджетних коштів у комунальній сфері міста Дніпро.
Джерело: https://t.me/s/dnipro_press

